Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Toszek - powiat gliwicki.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów. Prowadzona przez nas propozycja jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą specjalistów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenerów na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – dokumentnie oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z jakimi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – lecz to gruz jest opisującą nas specjalizacją. Nie ma także dla nas znaczenia, czy jest to jeden mały rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków oraz wielkie zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia i bez względu na to, jak duże lub ewentualnie małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Wywóz gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Jeśli podstawienie i najem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najprzyzwoiciej oraz najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe niż w wypadku większości jednostek zajmujących się transportem i usuwaniem odpadów budowlanych. Dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu względem jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to nasza branża, a obszerna gama kontenerów o przeróżnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Staramy się także działać z troską o otoczenie naturalne, wskutek tego jeśli tylko to możliwe przetwarzamy jak największą część wywożonych odpadów. Nasze partnerstwa z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem, pomagają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:1 + 9

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiego powodu warto z nami kooperować?

 

Do zalet naszej firmy z pewnością zakwalifikować można punktualność, rzetelność i pełen profesjonalizm. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie klientów i ich dobro, wskutek tego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać wyczekiwania i zaspokajać wymagania kontrahentów. Propozycja, jaką przygotowaliśmy, jest na tyle gigantyczna, że każdy ma prawo odkryć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na współpracę, a również gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyposażenie w różnorodne oraz wydajne kontenery, a również zatrudnianie perfekcyjnych robotników czyni nas godnymi zaufania. Oferujemy niskie ceny, które idą w parze z wysoką jakością. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen profesjonalizm zapewniamy swoim klientom komfort oraz same korzyści. Naturalnie to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Wywóz gruzu i najem kontenerów – do usług!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią oraz radością udostępnimy Państwu odpowiedzi na wszystkie zapytania, które dotyczą zaprezentowanej oferty. W kwestii zarządzania gruzem i wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam wolno ufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez telefon czy też internet, a także oferujemy odwiedzić siedzibę naszej firmy osobiście. Każdy zaciekawiony może w ten sposób uzyskać odpowiedzi na konkretne pytania. Zawsze służymy własną pomocą oraz poradą. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam zaświadczać usługi na ogromnym poziomie, wobec tego wynajem kontenera w opisującej nas firmie to czysta korzyść dla kontrahenta. Po zapoznaniu się z wyczekiwaniami konsumenta, przechodzimy do dopasowania do jego wymogów ilości i wielkości kontenerów. Nie jest bo sztuką zdobyć na współpracy tylko pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, żeby kontrahent miał o nas solidne zdanie i pragnął do nas wrócić. Stąd też po nawiązaniu z nami kontaktu i przedstawieniu nam własnych oczekiwań konsument może być pewny, że dostosujemy propozycję do jego potrzeb w stu procentach. Zachęcamy do podejmowania z nami komfortowej współpracy wszystkich zainteresowanych. Należałoby też zapoznać się z naszą przejrzystą kompletną ofertą wynajmu kontenerów i wywożenia gruzu. W związku z tym serdecznie zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY