Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Gliwice.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Gliwice, Szczekociny, Pilchowice, Baildona, Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik (Gliwice), Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika (Gliwice), Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście (Gliwice), Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki, Knurów, Pyskowice, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice, Toszek, Wielowieś.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Założona przez nas firma gwarantuje najwyższej jakości usługi usuwania gruzu. Nasza propozycja jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak również firm komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy drużyną fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Od załadunku, po posprzątanie obszaru – a to wszystko punktualnie oraz bardzo wnikliwie, takie oczywiście usługi zapewniamy. Nasze usługi obejmują wszelkie rodzaje eliminowania odpadów budowniczych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden mały rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i obszerne zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia oraz bez względu na to, jak duże lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
dlaczego my?

Jeżeli podstawienie oraz najem kontenerów na gruz to usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Zarówno ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najporządniej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe niż w wypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To naturalnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a ogromna gama kontenerów o przeróżnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Z całych sił staramy się także działać z troską o środowisko naturalne, wskutek tego jeśli wyłącznie to możliwe przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. To właśnie dzięki współpracy z jednostkami recyklugującymi odpady, które usuwamy – jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania także w tym temacie.

Skontaktuj się z nami:1 + 6

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiej przyczyny należałoby z nami współpracować

 

Do zalet naszej profesjonalnej firmy z pewnością zakwalifikować można punktualność, rzetelność oraz kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, właśnie dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać wymagania oraz zaspokajać wymagania kontrahentów. Nasza szeroka oferta gwarantuje konsumentom kompletną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a również gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

 

Doskonałe zaplecze w postaci objętościowych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracobiorców i niezawodnych narzędzi sprawia, iż jesteśmy jednymi z perfekcyjnych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm oraz wysoką klasę jesteśmy w stanie zapewnić stworzonym przez nas klientom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Oczywiście to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Najem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią i radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie zapytania, jakie dotyczą zaprezentowanej oferty. W sprawie zarządzania gruzem i wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam można ufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami przez telefon bądź też internet, a również oferujemy odwiedzić siedzibę należącej do nas firmy osobiście. Każdy zainteresowany może w ten sposób uzyskać odpowiedzi na rzeczowe pytania. Ochoczo udzielamy porad i służymy pomocą. Nasza wiedza oraz doświadczenie zezwalają nam świadczyć usługi na ogromnym poziomie, wskutek tego najem kontenera w naszej profesjonalnej jednostce gospodarczej to czysta korzyść dla konsumenta. Ażeby dobrać rodzaj kontenera oraz jego właściwości do potrzeb danego konsumenta, musimy na początku przeanalizować jego oczekiwania. Nie jest bowiem sztuką zyskać na współpracy tylko pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, ażeby kontrahent miał o nas dobre zdanie i pragnął do nas powrócić. Stąd również po nawiązaniu z nami kontaktu i przedstawieniu nam własnych oczekiwań konsument może być pewien, że dopasujemy ofertę do jego potrzeb w stu procentach. Zachęcamy do podejmowania z nami komfortowej współpracy wszystkich zainteresowanych. Należałoby również zapoznać się z naszą całkowitą ofertą wynajmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. W związku z tym gorąco zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY