Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Świętochłowice.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zapewnia najwyższej jakości usługi sprzątania gruzu. Nasza oferta jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak i firm komercyjnych.

 

Wywóz gruzu oraz najem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą profesjonalistów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – całkowicie oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowniczych, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić – jakkolwiek to gruz jest opisującą nas specjalizacją. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków oraz obszerne zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia oraz bez względu na to, jak gigantyczne lub małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
czemu my?

Jeżeli podstawienie oraz najem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Zarówno ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najpoprawniej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Poza wszelkimi innymi wyżej wymienionymi plusami, należałoby podkreślić iż wyróżnia nas rzeczywiście atrakcyjny cennik usług. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a szeroka gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się również działać z troską o środowisko naturalne, skutkiem tego jeżeli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak najogromniejszą część wywożonych odpadów. Nasze partnerstwa z firmami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:8 + 3

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiej przyczyny należałoby z nami kooperować?

 

Do zalet naszej firmy z pewnością zaliczyć można terminowość, rzetelność oraz kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie konsumentów i ich dobro, wskutek tego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Naszym pierwszeństwem jest spełnianie oczekiwań wszystkich klientów – nawet tych w największym stopniu wymagających. Oferta, którą zaprezentowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy ma prawo odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a też gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci objętościowych i solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracowników oraz niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z perfekcyjnych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen fachowość zapewniamy swoim klientom komfort i same korzyści. Niewątpliwie to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY