Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Zabrze.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Zabrze, Biskupice, Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Guido, Helenka, Kończyc,e Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Os. Mikołaja Kopernika, Os. Młodego Górnika, Os. Tadeusza Kotarbińskiego, Pawłów (Zabrze), Rokitnica, Zaborze, Południe Zaborze, Północ Zandka.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów. Prowadzona przez nas oferta jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu oraz wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą ekspertów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenera na gruz.

Od załadunku, po oczyszczenie terenu – a to wszystko punktualnie i bardzo gruntownie, takie naturalnie usługi gwarantujemy. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z jakimi nie moglibyśmy sobie poradzić – lecz to gruz jest należącą do nas specjalizacją. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków oraz kolosalne zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia i bez względu na to, jak kolosalne czy też małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
czemu my?

Jeśli podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, jaka Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najporządniej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Poza wszelkimi innymi wyżej wymienionymi zaletami, warto podkreślić iż wyróżnia nas w gruncie rzeczy atrakcyjny cennik usług. Dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a obszerna gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Z całych sił staramy się również działać z opieką o otoczenie naturalne, wskutek tego jeżeli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak największą część eksportowanych odpadów. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami recyklugującymi odpady, jakie usuwamy – możemy stanąć na wysokości zadania także w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:2 + 9

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – z jakiego powodu warto z nami współpracować?

 

Do zalet należącej do nas firmy z pewnością zaliczyć wolno punktualność, rzetelność i kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów i ich dobro, wskutek tego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać oczekiwania i zaspokajać wymagania kontrahentów. Nasza szeroka propozycja zapewnia konsumentom kompletną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a również gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Doskonałe zaplecze w postaci pojemnych i solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracowników i niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z bardzo dobrych w swoim fachu. Oferujemy niskie ceny, które idą w parze z wysoką jakością. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen profesjonalizm gwarantujemy swoim kontrahentom komfort i same korzyści. Oczywiście to wszystko w ramach przyjemnej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – do usług!

 

Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią i radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie zapytania, które dotyczą naszej oferty. W sprawie zarządzania gruzem i wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam można zaufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez telefon bądź internet, a też oferujemy odwiedzić siedzibę prowadzonej przez nas firmy osobiście. Każdy kontrahent uzyska u nas odpowiedź na wszelkie trapiące pytania. Zawsze służymy swoją pomocą oraz poradą. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaświadczać usługi na wysokim poziomie, właśnie dlatego najem kontenera w opisującej nas jednostce gospodarczej to czysta korzyść dla konsumenta. Ażeby dobrać typ kontenera oraz jego właściwości do pragnień danego konsumenta, musimy na początku przeanalizować jego wymagania. Nie jest bowiem sztuką zyskać na kooperacji jedynie pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, ażeby kontrahent miał o nas odpowiednie zdanie i pragnął do nas wrócić. Stąd też po nawiązaniu z nami kontaktu oraz przedstawieniu nam swoich oczekiwań konsument może być pewny, że dopasujemy propozycję do jego potrzeb w stu procentach. Zachęcamy do podejmowania z nami wygodnej współpracy wszystkich zainteresowanych. Warto także zapoznać się z naszą przejrzystą kompletną ofertą wynajmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. Wobec tego gorąco zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY