Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Siemianowice Śląskie.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy jednostką specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu i wynajmu kontenerów. Prowadzona przez nas propozycja jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak również firm komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i najem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy drużyną ekspertów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenera na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie i czyszczenie – gruntownie i w wyznaczonym czasie realizacji. Nasze usługi obejmują wszelkie rodzaje eliminowania odpadów budowlanych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i wielkie zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją jakiegokolwiek zamówienia i bez względu na to, jak gigantyczne lub ewentualnie małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
czemu my?

Jeśli podstawienie i najem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej oraz najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe aniżeli w wypadku większości firm zajmujących się transportem i usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas branża, a duża gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Staramy się również działać z troską o środowisko naturalne, wskutek tego jeżeli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z jednostkami zajmującymi się recyklingiem, pomagają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:1 + 0

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – czemu należałoby z nami współpracować?

 

Kompetencja, wiarygodność oraz przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty należącej do nas firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie konsumentów oraz ich dobro, właśnie dlatego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszystkich kontrahentów – nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Propozycja, jaką zaprezentowaliśmy, jest na tyle gigantyczna, że każdy może odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a również gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Doskonałe zaplecze w postaci objętościowych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych robotników oraz niezawodnych narzędzi sprawia, że jesteśmy jednymi z bardzo dobrych w swoim fachu. Oferowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm i wysoką klasę jesteśmy w stanie zapewnić stworzonym przez nas klientom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Naturalnie to wszystko w ramach miłej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Najem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami. Z zapałem odpowiemy na wszystkie zapytania, objaśnimy wszystkie niepewności. W kwestii zarządzania gruzem oraz najmu specjalistycznych kontenerów – nam można zaufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez telefon czy też internet, a również proponujemy odwiedzić siedzibę naszej klarownej firmy osobiście. Każdy klient uzyska u nas odpowiedź na wszelkie niepokojące pytania. Z zapałem udzielamy porad oraz sprzyjamy pomocą. Dzięki zdobytej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy oferować wysokiej jakości usługi, stąd też wynajęcie kontenera na gruz u nas to czysta radość. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, przechodzimy do dostosowania do jego wymogów ilości oraz wielkości kontenerów. Nie jest bo sztuką zdobyć na współpracy jedynie pieniędzy. Najważniejsze jest zaś, żeby konsument miał o nas właściwe zdanie i pragnął do nas wrócić. Stąd również po nawiązaniu z nami kontaktu i przedstawieniu nam własnych oczekiwań kontrahent może być pewien, że dostosujemy ofertę do jego pragnień w stu procentach. Zachęcamy do podejmowania z nami wygodnej kooperacji wszystkich zainteresowanych. Warto również zaznajomić się z naszą najlepszą całkowitą propozycją wynajmu kontenerów i wywożenia gruzu. W związku z tym zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY