Wywóz gruzu kontenerami ☎ 502 620 705 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Bochnia.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Bochnia, Drwinia, Lipnica Murowana, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Rzezawa, Trzciana, Żegocina.


ZADZWOŃ TERAZ
+48 502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług wywozu gruzu oraz najmu kontenerów. Stworzona przez nas oferta jest adresowana zarówno dla posiadaczy domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i wynajmu kontenerów

 

Jesteśmy ekipą zawodowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenerów na gruz.

 

Od załadunku, po posprzątanie obszaru – a to wszystko na czas i niezwykle szczegółowo, takie oczywiście usługi zapewniamy. Nie ma dla nas odpadów budowniczych, z jakimi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – niemniej jednak to gruz jest należącą do nas specjalizacją. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden mały rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków oraz kolosalne zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia i bez względu na to, jak wielkie bądź też małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
na nas wolno liczyć!

Wywóz gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Sprzyjamy swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim osobom, którym wymagane jest podstawienie oraz wywóz kontenerów na gruz. Zarówno ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej i najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe aniżeli w przypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a gigantyczna gama kontenerów o przeróżnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się też działać z opieką o otoczenie naturalne, właśnie dlatego jeśli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami recyklugującymi odpady, jakie usuwamy – jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania też w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:5 + 7

Dane kontaktowe:


   +48 502 620 705
  marciniak2@op.pl


WYNAJMIJ KONTENER NA GRUZ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – dlaczego należałoby z nami współpracować

 

Do zalet opisującej nas firmy z pewnością zaliczyć wolno terminowość, rzetelność oraz kompletny profesjonalizm. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, wobec tego do każdego zamówienia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym pierwszeństwem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Nasza szeroka propozycja zapewnia kontrahentom pełną wygodę. Jesteśmy otwarci na kooperację, a również gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Wyposażenie w różnorodne oraz wydajne kontenery, a także zatrudnianie perfekcyjnych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferujemy niskie ceny, jakie idą w parze z najwyższą jakością. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, fachowość oraz wysoką klasę możemy zagwarantować naszym kontrahentom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Rzecz jasna to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Wynajem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Nie zostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią oraz radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie dotyczą zaprezentowanej oferty. W sprawie zarządzania gruzem i wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam wolno zaufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami poprzez telefon lub też internet, a również oferujemy odwiedzić siedzibę naszej klarownej firmy osobiście. Każdy zaciekawiony może w ten sposób uzyskać odpowiedzi na praktyczne pytania. Z zapałem udzielamy porad oraz sprzyjamy pomocą. To właśnie dzięki zdobytej wiedzy i dużemu doświadczeniu możemy oferować wysokiej jakości usługi, stąd także wynajęcie kontenera na gruz u nas to czysta przyjemność. By dobrać rodzaj kontenera i jego właściwości do wymogów danego konsumenta, powinniśmy na początku przeanalizować jego wymagania. Nie jest bo sztuką zdobyć na kooperacji jedynie pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, aby kontrahent miał o nas solidne zdanie i pragnął do nas wrócić. Stąd też po nawiązaniu z nami kontaktu oraz przedstawieniu nam swoich oczekiwań kontrahent może być pewien, że dopasujemy propozycję do jego potrzeb w stu procentach. Zachęcamy do podejmowania z nami wygodnej współpracy wszystkich zainteresowanych. Warto również zaznajomić się z naszą profesjonalną kompletną ofertą najmu kontenerów i wywożenia gruzu. Wobec tego gorąco zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY