Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Jastrzębie-Zdrój.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma gwarantuje wysokiej jakości usługi sprzątania gruzu. Prowadzona przez nas propozycja jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i najmu kontenerów

 

Jesteśmy drużyną fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • najem kontenera na gruz.

Od załadunku, po posprzątanie terenu – a to wszystko na czas oraz niezwykle dokładnie, takie oczywiście profesjonalne usługi zapewniamy. Nie ma dla nas odpadów budowniczych, z jakimi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – jednak to gruz jest naszą specjalnością. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i znaczące zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia oraz bez względu na to, jak znaczące bądź też małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
czemu my?

Jeżeli podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz to usługa, jaka Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najporządniej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe aniżeli w wypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a obszerna gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Z całych sił staramy się także działać z opieką o otoczenie naturalne, dlatego jeżeli jedynie to możliwe przetwarzamy jak najogromniejszą część wywożonych odpadów. Nasze partnerstwa z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:2 + 0

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – dlaczego należałoby z nami współpracować?

 

Do zalet należącej do nas firmy z pewnością zaliczyć można punktualność, rzetelność i kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, skutkiem tego do każdego zamówienia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym pierwszeństwem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Propozycja, którą przygotowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy ma prawo odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a też gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyposażenie w różnorodne i wydajne kontenery, a też zatrudnianie perfekcyjnych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferujemy niskie ceny, jakie idą w parze z najwyższą jakością. Stawiając na szeroką ofertę, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm oraz wysoką klasę możemy zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom satysfakcję, wygodę i pełen komfort. Rzecz jasna to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY