Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Chorzów.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Chorzów, Centrum, Chorzów II, Chorzów Batory, Chorzów IV, Chorzów Stary, Antoniowiec, Hajduki Wielkie, Kolonia Joanny, Maciejkowice, Niedźwiedziniec, Pniaki, Stary Chorzów, S zarlociniec, Węzłowiec.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy jednostką specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu i wynajmu kontenerów. Prowadzona przez nas oferta jest adresowana zarówno dla posiadaczy domów, jak i firm komercyjnych.

 

Wywóz gruzu oraz najem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą zawodowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenera na gruz.

 

Zapewnimy pełny załadunek, usuwanie i czyszczenie – dokumentnie oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nasze usługi obejmują wszystkie typy usuwania odpadów budowniczych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma także dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i kolosalne zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia oraz bez względu na to, jak duże lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
czemu my?

Sprzyjamy swoją wiedzą oraz doświadczeniem wszystkim osobom, którym niezbędne jest podstawienie oraz wywóz kontenerów na gruz. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najodpowiedniej oraz najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe niż w przypadku większości firm zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to nasza branża, a duża gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Staramy się też działać z opieką o otoczenie naturalne, dlatego jeżeli tylko to możliwe przetwarzamy jak największą część wywożonych odpadów. Dzięki współpracy z firmami recyklugującymi odpady, które usuwamy – jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania również w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:0 + 5

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiej przyczyny warto z nami kooperować?

 

Fachowość, wiarygodność oraz przestrzeganie terminów to właśnie największe atuty prowadzonej przez nas firmy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie kontrahentów i ich dobro, skutkiem tego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze staramy się spełniać oczekiwania oraz zaspokajać wymagania konsumentów. Propozycja, którą przygotowaliśmy, jest na tyle gigantyczna, że każdy ma prawo odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a też gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Doskonałe zaplecze w postaci objętościowych i solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracowników i niezawodnych narzędzi sprawia, że jesteśmy jednymi z perfekcyjnych w swoim fachu. Oferowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen fachowość gwarantujemy swoim konsumentom komfort oraz same korzyści. Oczywiście to wszystko w ramach przyjemnej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY