Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań.

LISTA FAQ

   Ile kosztuje wywóz odpadów budowlanych?

Koszt wywozu odpadów budowlanych będzie zależeć od wielu kluczowych czynników. Obejmują one:

  • lokalizacja lokalu, jego wiek i dostępność odpadów,
  • wymagany czas i robocizna,
  • ilość odpadów do usunięcia,
  • rodzaje odpadów do usunięcia oraz to, czy odpady są mieszane i wymagają sortowania,
  • czy wymagana jest jakakolwiek forma zabezpieczenia.

Celem pozyskania szczegółowej wyceny, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Dokonamy bezpłatnej wyceny dla jasności sytuacji.

   Jak powinno wyglądać usunięcie odpadów przyjazne dla środowiska?

Właściwy sposób na wywóz gruzu będzie zależeć od rodzaju i ilości danych odpadów. Aby pomóc Państwu prawidłowo pozbyć się śmieci – czy to gruzu, czy innych odpadów budowlanych – weźmiemy pod uwagę najbardziej przyjazną dla Państwa i dla środowiska opcję. Różne rodzaje śmieci rozkładają się w różnym tempie, a niektóre przedmioty całkowicie rozpadają się przez dziesięciolecia. Dlatego, aby zapobiec wyrzucaniu odpadów na wysypisko, gdy nie jest to konieczne, staramy się to, co się da recyklingować.

   W jakich godzinach można się z nami skontaktować?

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (jeśli chodzi o przyjęcie zgłoszeń na wynajem kontenera na gruz). Tak to prawda. Wiemy, że usługa usuwania odpadów budowlanych może być potrzebna pilnie o każdej porze dnia, dlatego oferujemy naszą usługę przez cały czas. Oczywiście jej realizacja odbędzie się w najszybszym i najbardziej dogodnym dla Państwa terminie, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami i ustalenia daty podstawienia kontenera.

   Czy sprzątacie po usunięciu gruzu i odpadów budowlanych?

Oczywiście! Zależy nam na tym, by miejsce pracy pozostało czyste, a realizacja zadania była kompletna – dlatego nie tylko jesteśmy wykwalifikowani w usuwaniu gruzu i innych odpadów budowlanych, ale także nie boimy się sięgnąć po miotłę czy inne narzędzia, aby posprzątać teren przed opuszczeniem terenu zlecenia z kontenerem pełnym odpadów. Podchodzimy do tego tak profesjonalnie, jak tylko jest to możliwe – co wyróżnia nas na tle konkurencji.

   Jak duże doświadczenie posiadacie w wywozie gruzu i wynajmie kontenerów na odpady budowlane?

Z dumą informujemy, iż działamy w branży usuwania śmieci oraz różnego rodzaju odpadów budowlanych od lat i możemy zagwarantować, że usługa ta będzie przez nas zrealizowana szybko, ale również skutecznie i profesjonalnie. Nasze doświadczenie pozwoliło nam zyskać dobrą opinię w tej branży i to nas napędza, aby jeszcze bardziej doskonalić jakość oferowanych usług. Zachęcamy do przekonania się o tym osobiście, gdy będzie potrzebne skorzystanie z usług, takich jak wywóz gruzu bądź wynajem kontenera.

   Z jakich usług dokładnie można skorzystać?

Oferujemy wszystkie rodzaje usług usuwania śmieci po remontach, przebudowach czy budowach, w tym usuwanie odpadów budowlanych, usuwanie odpadów ogrodowych i zielonych, usuwanie odpadów po budowach komercyjnych, usuwanie gruzu i inne. Poza kompleksowym zakres usług z tego zakresu, oferujemy też wynajem kontenerów o różnej pojemności, z podwiezieniem takiego i wywozem wraz z umieszczoną w nim zawartością, ale bez sprzątania i napełniania pojemnika odpadami.

   Jakimi wartościami kieruje się Wasza firma?

W naszej firmie wierzymy w nasze wartości, którymi są: bycie odpowiedzialnym, pełnym szacunku, elastycznym i, co najważniejsze, niezawodnym. Z tymi wartościami, na których się skupiamy, obiecujemy dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości – bez względu na to, czy chodzi o kompleksowy wywóz gruzu, czy po prostu wynajem kontenera na odpady budowlane. Mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo okazje do przekonania o jakości naszych usług, do czego serdecznie zachęcamy!

   Jak wygląda proces zamówienia kontenera?

Aby móc skorzystać z naszej oferty wynajmu kontenerów, zachęcamy do skontaktowania się z nami i podania szczegółów, takich jak ilość odpadów budowlanych, których chcą się Państwo pozbyć, a spróbujemy na bazie tej informacji dopasować do wynajmu kontener o odpowiedniej wielkości. Prosimy również o podanie adres, pod który mamy przywieźć kontener, jak również określenie dogodnej daty. Po sprawdzeniu dostępności danego kontenera w wyznaczonym terminie dokonamy ostatnich formalności.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY