Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Pyskowice - powiat gliwicki.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zapewnia wysokiej jakości usługi usuwania gruzu. Nasza oferta jest kierowana zarówno dla posiadaczy domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i wynajmu kontenerów

 

Jesteśmy drużyną fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – całkowicie i w wyznaczonym czasie realizacji. Nasze profesjonalne usługi obejmują wszystkie rodzaje eliminowania odpadów budowlanych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków oraz duże zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia i bez względu na to, jak gigantyczne bądź też małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Wywóz gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Jeżeli podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz to usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najprzyzwoiciej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Poza wszystkimi innymi wyżej wymienionymi zaletami, warto zaakcentować że wyróżnia nas w istocie interesujący cennik usług. To naturalnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu względem jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a obszerna gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się również działać z troską o środowisko naturalne, właśnie dlatego jeżeli jedynie to możliwe przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z jednostkami zajmującymi się recyklingiem, pomagają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:3 + 9

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – dlaczego należałoby z nami kooperować?

 

Kompetencja, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty naszej klarownej firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie kontrahentów i ich dobro, skutkiem tego do każdego zamówienia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Propozycja, którą przygotowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy ma okazję odszukać w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na współpracę, a także gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci pojemnych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracowników i niezawodnych narzędzi powoduje, że jesteśmy jednymi z najlepszych w swoim fachu. Oferujemy niskie ceny, jakie idą w parze z najwyższą jakością. Stawiając na szeroką ofertę, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm i wysoką klasę jesteśmy w stanie zagwarantować stworzonym przez nas klientom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Niewątpliwie to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY