Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Racibórz.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Racibórz, Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zapewnia najwyższej jakości usługi sprzątania gruzu. Stworzona przez nas propozycja jest adresowana zarówno dla posiadaczy domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy drużyną ekspertów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Od załadunku, po posprzątanie obszaru – a to wszystko na czas oraz niezwykle całkowicie, takie naturalnie profesjonalne usługi gwarantujemy. Nasze profesjonalne usługi obejmują wszystkie rodzaje usuwania odpadów budowniczych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i znaczące zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia oraz bez względu na to, jak wielkie lub ewentualnie małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
dlaczego my?

Sprzyjamy swoją wiedzą oraz doświadczeniem wszystkim osobom, którym niezbędne jest podstawienie oraz wywóz kontenerów na gruz. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej i najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe niż w przypadku większości firm zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To naturalnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a kolosalna gama kontenerów o przeróżnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Z całych sił staramy się także działać z opieką o środowisko naturalne, wskutek tego jeśli wyłącznie to możliwe przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z firmami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:6 + 7

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – z jakiego powodu należałoby z nami współpracować?

 

Kompetencja, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty naszej idealnej firmy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie konsumentów oraz ich dobro, dlatego do każdego zamówienia przystępujemy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać oczekiwania oraz zaspokajać wymagania konsumentów. Propozycja, którą zaprezentowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy może odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a także gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyposażenie w różne oraz wydajne kontenery, a również zatrudnianie bardzo dobrych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen profesjonalizm gwarantujemy swoim kontrahentom komfort oraz same korzyści. Rzecz jasna to wszystko w ramach przyjemnej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Najem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Nie zostaje nam nic innego, jak zachęcić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią oraz radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie zapytania, które dotyczą zaprezentowanej oferty. W sprawie zarządzania gruzem oraz wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam wolno ufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami przez telefon bądź internet, a także oferujemy odwiedzić siedzibę naszej firmy osobiście. Każdy kontrahent uzyska u nas odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania. Zawsze służymy swoją pomocą i poradą. Dzięki zdobytej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy proponować wysokiej jakości usługi, stąd także wynajęcie kontenera na gruz u nas to czysta radość. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, przechodzimy do dostosowania do jego potrzeb ilości i wielkości kontenerów. Nie jest bowiem sztuką zdobyć na kooperacji tylko pieniędzy. Najważniejsze jest zaś, by kontrahent miał o nas solidne zdanie oraz pragnął do nas powrócić. To właśnie dlatego nawiązując z nami kontakt każdy, ma okazję posiadać pewność, że zostanie potraktowany na serio oraz uzyska bardzo dobrą ofertę. Zachęcamy do podejmowania z nami komfortowej współpracy wszystkich zainteresowanych. Warto również zaznajomić się z naszą profesjonalną całkowitą ofertą najmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. Toteż uprzejmie zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY