Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Rybnik.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Rybnik, Śródmieście (Rybnik), Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień (Rybnik), K łokocin, Ligota - Ligocka Kuźnia, Meksyk (Rybnik), Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka, Kuźnia, Rybnik - Północ, Smolna, Stodoły Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice (Rybnik), Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zapewnia najwyższej jakości usługi sprzątania gruzu. Prowadzona przez nas propozycja jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i wynajmu kontenerów!

 

Jesteśmy drużyną ekspertów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenerów na gruz.

Od załadunku, po posprzątanie obszaru – a to wszystko na czas oraz nadzwyczaj gruntownie, takie naturalnie usługi zapewniamy. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z którymi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – lecz to gruz jest należącą do nas specjalnością. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków i duże zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją jakiegokolwiek zamówienia i bez względu na to, jak wielkie lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
dlaczego my?

Jeżeli podstawienie i wynajem kontenerów na gruz to usługa, jaka Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najporządniej oraz najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Poza wszystkimi innymi wyżej wymienionymi zaletami, należałoby podkreślić że wyróżnia nas w gruncie rzeczy interesujący cennik usług. Dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas branża, a szeroka gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Staramy się też działać z troską o otoczenie naturalne, dlatego jeżeli tylko to możliwe przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z firmami zajmującymi się recyklingiem, pomagają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:2 + 2

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – dlaczego należałoby z nami kooperować?

 

Do zalet naszej firmy z pewnością zakwalifikować można terminowość, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, skutkiem tego do każdego zamówienia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszelkich konsumentów – nawet tych najbardziej wymagających. Nasza szeroka propozycja gwarantuje konsumentom kompletną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a także gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyposażenie w rozmaite i wydajne kontenery, a także zatrudnianie bardzo dobrych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a także stawianie na pełen fachowość zapewniamy swoim kontrahentom komfort oraz same korzyści. Naturalnie to wszystko w ramach miłej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Wynajem kontenera i wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Reasumując prezentowaną ofertę pozwolimy sobie zaprosić Państwa do skontaktowania się z naszą firmą. Z chęcią i radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania, które dotyczą zaprezentowanej oferty. W kwestii zarządzania gruzem i najmu specjalistycznych kontenerów – nam wolno ufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami przez telefon lub internet, a też proponujemy odwiedzić siedzibę naszej firmy osobiście. Każdy klient uzyska u nas odpowiedź na wszystkie niepokojące pytania. Z zapałem udzielamy porad oraz służymy pomocą. To właśnie dzięki zdobytej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy oferować najwyższej jakości usługi, stąd także wynajęcie kontenera na gruz u nas to czysta radość. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami kontrahenta, przechodzimy do przystosowania do jego pragnień ilości i wielkości kontenerów. Nie jest bo sztuką zdobyć na kooperacji tylko pieniędzy. Najważniejsze jest zaś, aby klient miał o nas dobre zdanie oraz pragnął do nas powrócić. To wskutek tego nawiązując z nami kontakt każdy, ma prawo mieć pewność, że zostanie potraktowany poważnie oraz uzyska idealną ofertę. Gorąco polecamy podejmowanie współpracy z naszą profesjonalną firmą. Warto również zapoznać się z naszą najlepszą pełną propozycją najmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. W związku z tym zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY