Wywóz gruzu kontenerami ☎ 502 620 705 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Wieliczka.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj, Niepołomice.


ZADZWOŃ TERAZ
+48 502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług wywozu gruzu oraz najmu kontenerów. Prowadzona przez nas propozycja jest adresowana zarówno dla posiadaczy domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu oraz najmu kontenerów

 

Jesteśmy drużyną zawodowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

 

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

 

Zapewnimy pełny załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – szczegółowo i w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowniczych, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić – jakkolwiek to gruz jest naszą specjalizacją. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków oraz wielkie zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia i bez względu na to, jak wielkie lub ewentualnie małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

Transport gruzu z załadunkiem
na nas wolno liczyć!

Wywóz gruzu z załadunkiem – czemu my?

 

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim jednostkom, którym niezbędne jest podstawienie oraz wywóz kontenerów na gruz. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najpoprawniej i najszybciej, jak to możliwe.

 

Poza wszelkimi innymi wyżej wymienionymi plusami, należałoby wyodrębnić że wyróżnia nas w istocie interesujący cennik usług. To naturalnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu względem jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a duża gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Z całych sił staramy się również działać z opieką o otoczenie naturalne, skutkiem tego jeżeli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak największą część wywożonych odpadów. To właśnie dzięki współpracy z firmami recyklugującymi odpady, które usuwamy – jesteśmy w stanie stanąć na wysokości zadania też w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:7 + 5

Dane kontaktowe:


   +48 502 620 705
  marciniak2@op.pl


WYNAJMIJ KONTENER NA GRUZ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – dlaczego warto z nami kooperować

 

Do zalet opisującej nas firmy z pewnością zaliczyć można terminowość, rzetelność i kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, wobec tego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Zawsze staramy się spełniać wymagania i zaspokajać wymagania konsumentów. Propozycja, którą zaprezentowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy ma okazję znaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a także gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

 

Wyposażenie w rozmaite i wydajne kontenery, a też zatrudnianie najlepszych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Stawiając na szeroką ofertę, niezawodne rozwiązania, fachowość oraz wysoką klasę możemy zagwarantować stworzonym przez nas konsumentom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Oczywiście to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY