Wywóz gruzu kontenerami ☎ 502 620 705 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Kraków.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji. Obszar usług: Kraków, Zielonki, Zabierzów, Wielka Wieś, Sułoszowa, Mogilany, Michałowice, Liszki, Kocmyrzów-Luborzyca, Jerzmanowice-Przeginia, Iwanowice, Igołomia-Wawrzeńczyce, Czernichów, Świątniki Górne, Słomniki, Skawina, Skała, Krzeszowice, Nowa Huta (Kraków), Wzgórza Krzesławickie, Bieńczyce, Mistrzejowice, Czyżyny, Podgórze, Bieżanów-Prokocim, Podgórze Duchackie, Swoszowice, Łagiewniki (Kraków), Borek Fałęcki, Dębniki, Zwierzyniec, Bronowice, Krowodrza, Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Grzegórzki, Stare Miasto (Kraków).


ZADZWOŃ TERAZ
+48 502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma zapewnia najwyższej jakości usługi usuwania gruzu. Stworzona przez nas oferta jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów

 

Jesteśmy ekipą specjalistów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie i czyszczenie – dokumentnie i w wyznaczonym czasie realizacji. Nasze usługi obejmują wszystkie typy eliminowania odpadów budowlanych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden mały rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków oraz gigantyczne zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia oraz bez względu na to, jak wielkie lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
na nas wolno liczyć!

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim osobom, którym wymagane jest podstawienie i wywóz kontenerów na gruz. Również ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej oraz najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe niż w przypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a kolosalna gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się też działać z opieką o środowisko naturalne, wobec tego jeżeli wyłącznie to dopuszczalne przetwarzamy jak największą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z jednostkami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:4 + 2

Dane kontaktowe:


   +48 502 620 705
  marciniak2@op.pl


WYNAJMIJ KONTENER NA GRUZ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiej przyczyny należałoby z nami współpracować

 

Fachowość, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty opisującej nas firmy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie kontrahentów i ich dobro, dlatego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych najbardziej wymagających. Oferta, jaką przygotowaliśmy, jest na tyle gigantyczna, że każdy może odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na współpracę, a też gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci objętościowych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracobiorców i niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z najlepszych w swoim fachu. Oferujemy niskie ceny, które idą w parze z najwyższą jakością. Stawiając na szeroką ofertę, niezawodne rozwiązania, fachowość oraz wysoką klasę możemy zagwarantować naszym klientom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Niewątpliwie to wszystko w ramach przyjemnej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Wywóz gruzu i najem kontenerów – do usług!

 

Na koniec naszą ofertę pozwolimy sobie zaprosić Państwa do skontaktowania się z nami. Z chęcią oraz radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie dotyczą zaprezentowanej oferty. W sprawie zarządzania gruzem oraz wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam wolno ufać!

 

Wystarczy jedynie jeden telefon bądź też wysłany e-mail, a też jedna wizyta w naszej idealnej firmie, żeby nawiązać z nami korzystny kontakt. Każdy zaciekawiony może w ten sposób uzyskać odpowiedzi na rzeczowe pytania. Ochoczo udzielamy rad oraz sprzyjamy pomocą. Nasza wiedza i doświadczenie zezwalają nam zaświadczać usługi na ogromnym poziomie, skutkiem tego najem kontenera w naszej profesjonalnej firmie to czysta korzyść dla konsumenta. Po zapoznaniu się z wyczekiwaniami klienta, przechodzimy do przystosowania do jego potrzeb ilości i wielkości kontenerów. Nie jest albowiem sztuką zdobyć na współpracy wyłącznie pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, żeby konsument miał o nas odpowiednie zdanie i pragnął do nas powrócić. To właśnie dlatego nawiązując z nami kontakt każdy, ma okazję mieć pełne przekonanie, że zostanie potraktowany poważnie i uzyska perfekcyjną ofertę. Zachęcamy do podejmowania z nami komfortowej współpracy wszystkich zainteresowanych. Warto też zaznajomić się z naszą idealną kompletną propozycją wynajmu kontenerów i wywożenia gruzu. Toteż serdecznie zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY