Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe województwo śląskie.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy jednostką specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów. Stworzona przez nas oferta jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i najem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy drużyną fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Od załadunku, po oczyszczenie obszaru – a to wszystko na czas oraz wybitnie gruntownie, takie oczywiście usługi zapewniamy. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić – lecz to gruz jest naszą specjalnością. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków i wielkie zlecenie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia i bez względu na to, jak duże czy też małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

Wywóz gruzu z załadunkiem
konkurencyjne ceny!

Jeśli podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz to usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Zarówno ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najodpowiedniej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe aniżeli w przypadku większości firm zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. Dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas branża, a gigantyczna gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Staramy się także działać z troską o otoczenie naturalne, w następstwie tego jeśli wyłącznie to możliwe przetwarzamy jak największą część wywożonych odpadów. Nasze partnerstwa z firmami zajmującymi się recyklingiem, pomagają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:6 + 3

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – z jakiego powodu należałoby z nami współpracować?

 

Fachowość, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty naszej profesjonalnej firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie konsumentów i ich dobro, w następstwie tego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszystkich kontrahentów – nawet tych w największym stopniu wymagających. Nasza szeroka oferta zapewnia konsumentom pełną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a też gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Wyposażenie w rozmaite i wydajne kontenery, a także zatrudnianie bardzo dobrych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a też stawianie na pełen profesjonalizm zapewniamy swoim klientom komfort i same korzyści. Jak najbardziej to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Najem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do kontaktu z nami. Z chęcią i radością udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie dotyczą naszej oferty. W kwestii zarządzania gruzem oraz wynajmu specjalistycznych kontenerów – nam można zaufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami przez telefon lub ewentualnie internet, a też oferujemy odwiedzić siedzibę naszej idealnej firmy osobiście. Każdy konsument uzyska u nas odpowiedź na wszystkie niepokojące pytania. Z zapałem udzielamy porad i sprzyjamy pomocą. To właśnie dzięki zdobytej wiedzy oraz dużemu doświadczeniu możemy oferować najwyższej jakości usługi, stąd również wynajęcie kontenera na gruz u nas to czysta przyjemność. Ażeby dostosować rodzaj kontenera i jego właściwości do wymogów danego klienta, musimy na początku przeanalizować jego oczekiwania. Nie jest albowiem sztuką zdobyć na kooperacji wyłącznie pieniędzy. Najważniejsze jest zaś, aby kontrahent miał o nas porządne zdanie oraz pragnął do nas powrócić. Stąd również po nawiązaniu z nami kontaktu oraz przedstawieniu nam własnych oczekiwań klient może być pewny, że przystosujemy ofertę do jego potrzeb w stu procentach. Gorąco rekomendujemy podejmowanie współpracy z naszą firmą. Należałoby także zaznajomić się z należącą do nas pełną propozycją najmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. W takim razie serdecznie zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY