Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Rydułtowy - powiat wodzisławski.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe za podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Prowadzona przez nas firma zapewnia wysokiej jakości usługi usuwania gruzu. Prowadzona przez nas oferta jest kierowana zarówno dla posiadaczy domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i najmu kontenerów

 

Jesteśmy drużyną fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z załadunkiem,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenera na gruz.

Od załadunku, po posprzątanie terenu – a to wszystko punktualnie i niezmiernie całkowicie, takie właśnie profesjonalne usługi gwarantujemy. Nasze profesjonalne usługi obejmują wszystkie typy usuwania odpadów budowniczych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i gigantyczne zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją jakiegokolwiek zlecenia i bez względu na to, jak kolosalne bądź też małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Transport gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Sprzyjamy swoją wiedzą oraz doświadczeniem wszystkim osobom, którym wymagane jest podstawienie i wywóz kontenerów na gruz. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najpoprawniej oraz najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe niż w przypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. Dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a rozległa gama kontenerów o przeróżnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Z całych sił staramy się również działać z opieką o otoczenie naturalne, dlatego jeśli jedynie to możliwe przetwarzamy jak największą część wywożonych odpadów. Nasze partnerstwa z jednostkami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:9 + 1

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiego powodu należałoby z nami kooperować?

 

Do zalet naszej firmy z pewnością zakwalifikować można terminowość, rzetelność i kompletny profesjonalizm. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów oraz ich dobro, w następstwie tego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze staramy się spełniać wymagania oraz zaspokajać wymagania kontrahentów. Oferta, którą zaprezentowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy ma okazję odnaleźć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a również gotowi do podejmowania kolejnych wyzwań. Doskonałe zaplecze w postaci objętościowych i solidnych kontenerów, wykwalifikowanych robotników oraz niezawodnych narzędzi sprawia, iż jesteśmy jednymi z bardzo dobrych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm oraz wysoką klasę jesteśmy w stanie zagwarantować naszym kontrahentom satysfakcję, wygodę oraz pełen komfort. Ewidentnie to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY