Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Pszów - powiat wodzisławski.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe za podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy jednostką specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów. Prowadzona przez nas propozycja jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak również jednostek komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i najmu kontenerów

 

Jesteśmy ekipą ekspertów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenerów na gruz.

Zapewnimy pełny załadunek, usuwanie i czyszczenie – dogłębnie i w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowniczych, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić – niemniej jednak to gruz jest należącą do nas specjalizacją. Nie ma także dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki obszar zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków oraz duże zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia i bez względu na to, jak gigantyczne bądź małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Transport gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Jeżeli podstawienie i najem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najodpowiedniej oraz najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe aniżeli w przypadku większości jednostek zajmujących się transportem oraz usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić finanse, bez kompromisu w stosunku do jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a rozległa gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Z całych sił staramy się też działać z opieką o środowisko naturalne, dlatego jeżeli wyłącznie to dopuszczalne przetwarzamy jak największą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:10 + 2

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – z jakiego powodu należałoby z nami współpracować

 

Fachowość, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie najogromniejsze atuty naszej firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie kontrahentów i ich dobro, dlatego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać wymagania i zaspokajać wymagania klientów. Nasza szeroka propozycja zapewnia konsumentom całkowitą wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a również gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci pojemnych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych robotników oraz niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z perfekcyjnych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a także stawianie na pełen fachowość zapewniamy swoim konsumentom komfort i same korzyści. Rzecz jasna to wszystko w ramach miłej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY