Wywóz gruzu kontenerami ☎ 22 125 51 58 ➤ Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Poświętne - powiat wołomiński.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
+ 48 22 125 51 58

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu całościowych usług wywozu gruzu i wynajmu kontenerów. Nasza oferta jest adresowana zarówno dla posiadaczy domów, jak i firm komercyjnych.

 

Kompleksowe usługi wywozu gruzu i najmu kontenerów

 

Jesteśmy ekipą zawodowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • najem kontenerów na gruz.

Zapewnimy pełny załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – od początku do końca oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nasze usługi obejmują wszelkie rodzaje eliminowania odpadów budowniczych, ze szczególnym naciskiem na gruz. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden mały rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i duże zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją jakiegokolwiek zlecenia oraz bez względu na to, jak duże lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
na nas można liczyć!

Sprzyjamy swoją wiedzą i doświadczeniem wszystkim osobom, którym potrzebne jest podstawienie i wywóz kontenerów na gruz. Zarówno ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najprzyzwoiciej i najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Nasze ceny są niższe niż w przypadku większości firm zajmujących się transportem i usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez kompromisu względem jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a ogromna gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym plusem.

 

Z całych sił staramy się też działać z opieką o otoczenie naturalne, skutkiem tego jeśli wyłącznie to możliwe przetwarzamy jak największą część eksportowanych odpadów. To naturalnie dzięki współpracy z firmami recyklugującymi odpady, jakie usuwamy – możemy stanąć na wysokości zadania też w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:3 + 6

Dane kontaktowe:

Usługi Porządkowe "Buli"
ul. Dzika 8B
05-091 Ząbki

   + 48 22 125 51 58
  biuro@buli.com.pl
  www.buli.com.pl

NIP: 8241231254
REGON: 712048837

WYNAJMIJ KONTENER NA GRUZ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – czemu należałoby z nami kooperować

 

Fachowość, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie największe atuty należącej do nas firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie konsumentów oraz ich dobro, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Naszym pierwszeństwem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych w największym stopniu wymagających. Nasza szeroka propozycja gwarantuje kontrahentom kompletną wygodę. Jesteśmy otwarci na kooperację, a także gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci pojemnych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych robotników i niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z bardzo dobrych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Poprzez oferowanie szerokiej gamy usług, a również stawianie na pełen profesjonalizm zapewniamy swoim konsumentom komfort i same korzyści. Oczywiście to wszystko w ramach miłej kooperacji.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASZE WYKONANE REALIZACJE
PONADGABARYTOWE TRANSPORTY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY