Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Łazy - powiat zawierciański.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe za podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Jesteśmy jednostką specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług wywozu gruzu oraz najmu kontenerów. Prowadzona przez nas oferta jest adresowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu oraz najem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą profesjonalistów świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • dostarczenie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenera na gruz.

Od załadunku, po oczyszczenie obszaru – a to wszystko terminowo i niesłychanie szczegółowo, takie naturalnie usługi zapewniamy. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z którymi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – ale to gruz jest należącą do nas specjalnością. Nie ma też dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków i ogromne zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowywani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia i bez względu na to, jak kolosalne czy też małe jest – traktujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Wywóz gruzu z załadunkiem – dlaczego my?

 

Sprzyjamy swoją wiedzą oraz doświadczeniem wszystkim osobom, którym niezbędne jest podstawienie i wywóz kontenerów na gruz. Zarówno ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej oraz najszybciej, jak to dopuszczalne.

 

Poza wszystkimi innymi wyżej wymienionymi atutami, warto podkreślić iż wyróżnia nas w rzeczy samej interesujący cennik usług. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa w stosunku do jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a duża gama kontenerów o rozmaitej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się też działać z troską o otoczenie naturalne, właśnie dlatego jeśli wyłącznie to dopuszczalne przetwarzamy jak najogromniejszą część wywożonych odpadów. Dzięki współpracy z przedsiębiorstwami recyklugującymi odpady, jakie usuwamy – możemy stanąć na wysokości zadania również w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:8 + 10

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – czemu należałoby z nami współpracować?

 

Profesjonalizm, wiarygodność i przestrzeganie terminów to właśnie największe atuty naszej firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie kontrahentów oraz ich dobro, właśnie dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszystkich konsumentów – nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Nasza szeroka propozycja gwarantuje klientom pełną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a też gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Pierwszorzędne zaplecze w postaci pojemnych i solidnych kontenerów, wykwalifikowanych robotników oraz niezawodnych narzędzi powoduje, iż jesteśmy jednymi z najlepszych w swoim fachu. Proponowane przez nas stawki cenowe są adekwatne do wysokiej jakości, którą zawsze gwarantujemy. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, profesjonalizm i wysoką klasę możemy zapewnić stworzonym przez nas klientom satysfakcję, wygodę i pełen komfort. Naturalnie to wszystko w ramach miłej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY