Wywóz gruzu kontenerami ☎ 797 810 890 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Krzeszowice - powiat krakowski.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe z podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
+48 797 810 890

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Nasza firma gwarantuje wysokiej jakości usługi sprzątania gruzu. Prowadzona przez nas propozycja jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy ekipą fachowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To oznacza, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenera na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie i czyszczenie – wnikliwie oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z którymi nie zdołalibyśmy sobie poradzić – jakkolwiek to gruz jest naszą specjalnością. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden malutki rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o dużo ładunków oraz wielkie zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zamówienia oraz bez względu na to, jak duże czy też małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo oraz odpowiedzialnie.

 

Transport gruzu z załadunkiem
na nas można liczyć!

Jeżeli podstawienie i wynajem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, która Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Również ją, jak również wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najlepiej oraz najszybciej, jak to możliwe.

 

Poza wszelkimi innymi wyżej wymienionymi plusami, warto zaakcentować że wyróżnia nas faktycznie interesujący cennik usług. To naturalnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Po prostu – usuwanie gruzu budowlanego to stworzona przez nas specjalność, a rozległa gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Staramy się także działać z opieką o środowisko naturalne, wskutek tego jeżeli tylko to możliwe przetwarzamy jak największą część eksportowanych odpadów. Nasze partnerstwa z jednostkami zajmującymi się recyklingiem, pozwalają nam tym zająć się jak należy.

 

Skontaktuj się z nami:10 + 7

Dane kontaktowe:

WASTE24 Sp. z o.o.
Kosynierów Gdyńskich 27/6B
86-300 Grudziądz

   +48 797 810 890
  zlecenia@smieci.eu


NIP: 8762496831
REGON: 389473530

WYNAJMIJ KONTENER NA GRUZ JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zalety – czemu należałoby z nami kooperować

 

Kompetencja, wiarygodność oraz przestrzeganie terminów to właśnie największe atuty prowadzonej przez nas firmy. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie kontrahentów oraz ich dobro, w następstwie tego do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. Zawsze z całych sił staramy się spełniać wymagania i zaspokajać wymagania kontrahentów. Propozycja, którą zaprezentowaliśmy, jest na tyle szeroka, że każdy może odkryć w niej interesującą pozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci na kooperację, a również gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Doskonałe zaplecze w postaci pojemnych oraz solidnych kontenerów, wykwalifikowanych pracowników oraz niezawodnych narzędzi sprawia, iż jesteśmy jednymi z perfekcyjnych w swoim fachu. Oferujemy niskie ceny, które idą w parze z najwyższą jakością. Stawiając na szeroką ofertę, niezawodne rozwiązania, fachowość oraz wysoką klasę jesteśmy w stanie zapewnić naszym kontrahentom satysfakcję, wygodę i pełen komfort. Niewątpliwie to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

Najem kontenera oraz wywóz gruzu – zachęcamy do kontaktu!

 

Krótko mówiąc prezentowaną ofertę pozwolimy sobie zaprosić Państwa do skontaktowania się z nami. Entuzjastycznie odpowiemy na wszystkie pytania, wytłumaczymy wszystkie wątpliwości. W sprawie zarządzania gruzem oraz najmu specjalistycznych kontenerów – nam można zaufać!

 

Zachęcamy do kontaktowania się z nami przez telefon bądź też internet, a także oferujemy odwiedzić siedzibę naszej firmy osobiście. Każdy zaciekawiony może w ten sposób zdobyć odpowiedzi na konkretne pytania. Ochoczo udzielamy porad oraz służymy pomocą. Nasza wiedza i doświadczenie zezwalają nam świadczyć usługi na ogromnym poziomie, skutkiem tego najem kontenera w naszej profesjonalnej firmie to czysta korzyść dla kontrahenta. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami konsumenta, przechodzimy do przystosowania do jego pragnień ilości i wielkości kontenerów. Nie jest bo sztuką zdobyć na kooperacji wyłącznie pieniędzy. Najistotniejsze jest zaś, ażeby klient miał o nas porządne zdanie oraz pragnął do nas powrócić. To właśnie dlatego nawiązując z nami kontakt każdy, może posiadać pewność, że zostanie potraktowany na serio oraz uzyska bardzo dobrą ofertę. Gorąco rekomendujemy podejmowanie współpracy z naszą klarowną firmą. Warto też zaznajomić się z naszą klarowną pełną ofertą wynajmu kontenerów oraz wywożenia gruzu. Wobec tego zapraszamy.

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY