Wywóz gruzu ☎ 570 298 672 ➤ Worki Big Bag - Wywóz gruzu, kontenery na gruz z podstawieniem. Wynajem kontenerów na gruz i odpady pobudowlane i poremontowe Wojkowice - powiat będziński.

Wynajem kontenerów na gruz, śmieci, odpady pobudowlane i poremontowe za podstawieniem do inwestorów prywatnych, deweloperów, firm, instytucji.


ZADZWOŃ TERAZ
570 298 672

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Założona przez nas firma gwarantuje najwyższej jakości usługi sprzątania gruzu. Stworzona przez nas oferta jest kierowana zarówno dla właścicieli domów, jak i jednostek komercyjnych.

 

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów – robimy to kompleksowo!

 

Jesteśmy drużyną zawodowców świadczącą kompleksowe usługi wywozu gruzu. To znaczy, że nasze usługi obejmują:

  • wywóz gruzu z utylizacją,
  • podstawienie kontenerów na gruz,
  • wynajem kontenera na gruz.

Zapewnimy cały załadunek, usuwanie oraz czyszczenie – od początku do końca oraz w wyznaczonym czasie realizacji. Nie ma dla nas odpadów budowlanych, z którymi nie moglibyśmy sobie poradzić – jednak to gruz jest opisującą nas specjalizacją. Nie ma również dla nas znaczenia, czy jest to jeden drobny rewir zaśmiecony gruzem, czy chodzi o wiele ładunków i obszerne zamówienie. Jesteśmy w pełni przygotowani do poradzenia sobie z realizacją każdego zlecenia i bez względu na to, jak duże lub małe jest – rozpatrujemy je tak samo priorytetowo i odpowiedzialnie.

 

WYWÓZ GRUZU Z ZAŁADUNKIEM
KONKURENCYJNE CENY!

Transport gruzu z załadunkiem – czemu my?

 

Jeśli podstawienie oraz najem kontenerów na gruz to profesjonalna usługa, jaka Państwa interesuje – jesteśmy do dyspozycji. Zarówno ją, jak i wywóz gruzu z załadunkiem wykonamy najprawidłowiej i najszybciej, jak to możliwe.

 

Nasze ceny są niższe niż w wypadku większości firm zajmujących się transportem i usuwaniem odpadów budowlanych. To właśnie dzięki nam każdy jest w stanie zaoszczędzić pieniądze, bez ustępstwa względem jakości realizowanych usług. Najzwyczajniej w świecie – usuwanie gruzu budowlanego to nasza specjalność, a szeroka gama kontenerów o różnej wielości – nieprzeciętnym atutem.

 

Z całych sił staramy się również działać z opieką o otoczenie naturalne, wobec tego jeśli tylko to dopuszczalne przetwarzamy jak najogromniejszą część eksportowanych odpadów. To naturalnie dzięki współpracy z przedsiębiorstwami recyklugującymi odpady, które usuwamy – możemy stanąć na wysokości zadania też w tym temacie.

 

Skontaktuj się z nami:9 + 0

Dane kontaktowe:

ULMAN Dariusz Małek
ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   570 298 672
  ulman.biuro@gmail.com
  www.ulmanmikolow.pl

NIP: 6351799322
REGON: 241215998

WYNAJMIJ KONTENER JUŻ TERAZ!
FACHOWA I PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Atuty – z jakiej przyczyny należałoby z nami współpracować

 

Do zalet naszej profesjonalnej firmy z pewnością zakwalifikować wolno punktualność, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Dla nas najistotniejsze jest zadowolenie kontrahentów oraz ich dobro, wobec tego do każdego zlecenia przystępujemy w sposób indywidualny. Naszym priorytetem jest spełnianie oczekiwań wszelkich klientów – nawet tych w najwyższym stopniu wymagających. Nasza szeroka oferta gwarantuje konsumentom pełną wygodę. Jesteśmy otwarci na współpracę, a też gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Wyposażenie w przeróżne oraz wydajne kontenery, a również zatrudnianie bardzo dobrych pracowników czyni nas godnymi zaufania. Oferujemy niskie ceny, które idą w parze z ogromną jakością. Stawiając na szeroką propozycję, niezawodne rozwiązania, fachowość oraz wysoką klasę jesteśmy w stanie zapewnić stworzonym przez nas konsumentom satysfakcję, wygodę i pełen komfort. Ewidentnie to wszystko w ramach przyjemnej współpracy.

 

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

WYWÓZ
GRUZU
KONTENERAMI


zobacz ofertę

WYWÓZ
ŚMIECI
BUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POBUDOWLANYCH


zobacz ofertę

WYWÓZ
ODPADÓW
POREMONTOWYCH


zobacz ofertę

PODSTAWIENIE
KONTENERA NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYNAJEM
KONTENERÓW NA
GRUZ


zobacz ofertę

WYWÓZ GRUZU
I ODPADÓW BUDOWLANYCH
Z ZAŁADUNKIEM


zobacz ofertę

ODBIÓR GRUZU OD OSÓB
INDYWIDUALNYCH, FIRM
I INSTYTUCJI


zobacz ofertę

 

 

 

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY